Ottobock ve Spor

Neredeyse otuz yıldır Ottobock Paralimpik Hareket'in merkezinde olmuştur. Paralimpik Oyunları'na en uzun süre destek veren Partner olarak Ottobock, 1998 Seul Paralimpik Oyunları'ndan beri bütün yaz ve kış oyunlarında atletlere teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Motor yarışlarında mekanikerlerin sağladığı servise benzer olarak Ottobock da paralimpik atletlerin kullandığı ekipmanların bakım ve onarımından sorumludur ve atletlerin en hızlı şekilde yarışmalara dönmelerini sağlar. Sporcular, tecrübemizden sadece paralimpik oyunları sırasında faydalanmazlar. Dünya genelinde sporcular, en iyi atletlerle birlikte her performans seviyesi için geliştirilen Ottobock Sportsline ürünlerine güvenirler. Ottobock olarak, engelli bireyler için sporu teşvik etmekten ve engelli atletlere güvenilir bir partner olarak destek olmaktan gurar duyuyoruz. Paralimpik Hareketi'ndeki rolümüz sayesinde "Paralimpik Tutkusu" ile hareket ediyoruz ve Paralimpik Tutkusu'nu dünyadaki tüm engelli bireylerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


Koşu Kliniği

Dünyanın en başarılı paralimpik sporcuları tarafından kullanılan Ottobock spor protezlerini denemeye ve dünya şampiyonu paralimpik koşucu Heinrich Popow’dan koşu eğitimi almaya ne dersin? Koşu Kliniği konseptiyle yapabilirsin!

daha fazla

Ottobock Elçileri ve Teknikerleri

Hayallerini gerçeğe dönüştüren atletlerle tanışın! Ottobock elçileri olan bu atletler dünya genelinde engelli bireyleri spor yapmaya ve günlük hayatlarında aktif olmaya teşvik ediyor. Teknikerlerimiz de Paralimpik Oyunları sırasında atletlere teknik servis hizmeti sağlıyor.

daha fazlaSportsline ürünleri