Ottobock ve Spor

Neredeyse otuz yıldır Ottobock Paralimpik Hareket'in merkezinde olmuştur. Paralimpik Oyunları'na en uzun süre destek veren Partner olarak Ottobock, 1998 Seul Paralimpik Oyunları'ndan beri bütün yaz ve kış oyunlarında atletlere teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Motor yarışlarında mekanikerlerin sağladığı servise benzer olarak Ottobock da paralimpik atletlerin kullandığı ekipmanların bakım ve onarımından sorumludur ve atletlerin en hızlı şekilde yarışmalara dönmelerini sağlar. Sporcular, tecrübemizden sadece paralimpik oyunları sırasında faydalanmazlar. Dünya genelinde sporcular, en iyi atletlerle birlikte her performans seviyesi için geliştirilen Ottobock Sportsline ürünlerine güvenirler. Ottobock olarak, engelli bireyler için sporu teşvik etmekten ve engelli atletlere güvenilir bir partner olarak destek olmaktan gurar duyuyoruz. Paralimpik Hareketi'ndeki rolümüz sayesinde "Paralimpik Tutkusu" ile hareket ediyoruz ve Paralimpik Tutkusu'nu dünyadaki tüm engelli bireylerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


Berlin 2018

Ottobock Avrupa Para Atletizm Şampiyonası Berlin 2018'de protezler, ortezler ve tekerlekli sandalyeler için Resmi Teknik Servis Partneri'dir.

daha fazla

Avrupa Koşu Kliniği

Berlin 2018'in Resmi Teknik Servis Partneri olan Ottobock, Avrupa Şampiyonası sırasında Avrupa'nın ilk Koşu Kliniği etkinliğini gerçekleştirecek.

daha fazla

Ottobock Elçileri ve Teknikerleri

Hayallerini gerçeğe dönüştüren atletlerle tanışın! Ottobock elçileri olan bu atletler dünya genelinde engelli bireyleri spor yapmaya ve günlük hayatlarında aktif olmaya teşvik ediyor. Teknikerlerimiz de Paralimpik Oyunları sırasında atletlere teknik servis hizmeti sağlıyor.

daha fazla


Sportsline ürünleri