İstanbul Koşu Kliniği

#paralimpiktutkusu

1919 yılında kurucumuz Otto Bock tarafından koyulan hedefimiz olan hareket özgürlüğünü geri kazandırmak, 100 yıl sonra dünya genelinde 5000’i aşan Ottobock çalışanlarını hala ilk günkü gibi motive ediyor. Sektörümüzün her anlamda öncüsü olmaya devam ederek, 100 yıldır protez, ortez ve tekerlekli sandalye alanında çığır açan yenilikler üretmeye, herkes için hareket özgürlüğü ve yaşam için kalite yaratmaya devam ediyoruz. Ottobock ailesi olarak, herkesin hayatlarını aktif ve engel tanımadan dilediğince sürdürmesi için çalışıyoruz.

Aktif bir hayat için sporun önemini biliyor, 1988’den beri Paralimpik Oyunları’nın resmi sponsorluğunu yaparak #paralimpiktutkusu ile engel tanımayan sporculara destek oluyoruz. Paralimpik sporcularla birlikte, en yüksek performansı gösterebilmeleri için özel olarak geliştirilen spor protezlerini üretiyoruz.

Herkes koşabilir – sen dahil!

Dünyanın en başarılı paralimpik sporcuları tarafından kullanılan Ottobock spor protezlerini denemeye ve dünya şampiyonu paralimpik koşucu Heinrich Popow’dan koşu eğitimi almaya ne dersin? Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek Koşu Kliniği’ne davetlisin!

İstanbul Koşu Kliniği

Uzun yıllardır dünya genelinde Heinrich Popow eğitmenliğinde gerçekleşen Koşu Kliniği konsepti Türkiye’de! 31 Ekim - 2 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek Koşu Kliniği’nde teknikerlerimiz tarafından uygulanacak Ottobock spor protezlerini deneme ve Heinrich Popow’dan koşu eğitimi alma şansı yakalayabilirsin. Alanında uzman teknikerlerimiz, Heinrich ve başvurular arasından seçilen 15 şanslı ampüteyle spor, eğlence ve eğitim dolu üç gün geçirebilir, sporu hayatına nasıl entegre edeceğini öğrenebilir, diğer katılımcılar ve Heinrich ile tecrübelerini paylaşarak sıkı dostluklar kurabilirsin. Başvurmak için yapman gereken tek şey başvuru formunu doldurmak! Şanslı 15 katılımcı sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak, Facebook sayfamızı ve Instagram hesabımızı takipte kal!

SSS


Koşu Kliniği eğitmeni Heinrich Popow

“Bugün geldiğim noktaya hayatım boyunca bana yardımcı olan insanlar sayesinde ulaştım. İşte tam da bu nedenle diğer ampütelere destek olmak ve daha fazla özgüven kazanmalarına yardım etmek istiyorum.”