Avrupa Koşu Kliniği

Spor proteziyle ilk adımlarınızı atmak, kendi rekorunuzu kırmak yada sadece çocuklarla koşmak - herkesin Ottobock Koşu Kliniği'ne katılmak için gerçerli bir sebebi vardır.

Herkes koşabilir – deneyin!

Avrupa Koşu Kliniği'ne siz de katılabilirsiniz: katılmak için 1 Temmuz'a kadar iletişim formunu doldurun ve Avrupa Koşu Kliniği'ne katılmak için başvurun.

İletişim formu

Avrupa Koşu Kliniği'ne katılımak için başvurularınızı bekliyoruz.
Avrupa Koşu Kliniği İletişim Formu

Avrupa Şampiyonası'yla aynı alanda gerçekleşecek koşu etkinliği

Ottobock 21-24 Ağustos'ta Avrupa Para Atletizm Şampiyonası sırasında Avrupa'nın ilk koşu kliniğine ev sahipliği yapıyor. Heinrich Popow'un eğitmenliğiyle, başlangıç seviyesinden uzman koşuculara geniş bir skaladaki transfemoral ampüteler, Avrupa Para Atletizm Şampiyonası Berlin 2018'in gerçekleşeceği alanda koşu proteziyle koşma ve antrenman yapma şansına sahip olacak.

Her Avrupa ülkesinden bir katılımcı seçilerek Koşu Kliniği'ne katılmak için Berlin'e davet edilecek. Ottobock koşu etkinliğini organize edecek ve katılımcılar Ottobock tarafından seçilecek.

Koşu Kliniği katılımcıları için Ottobock uzmanlığı

Koşu Kliniği'nde Ottobock 3S80 spor diz eklemi Runner yada Sprinter koşu ayağıyla birlikte ücretsiz olarak test edilebilir. Paralimpik Oyunları'ndaki atletlere de destek veren tecrübeli ortez ve protez teknikerleri protezinizi ayarlayacak ve Heinrich Popow'la birlikte Koşu Kliniği sırasında size destek sağlayacak.


Koşu Kliniği eğitmeni Heinrich Popow

“Bugün geldiğim noktaya hayatım boyunca bana yardımcı olan insanlar sayesinde ulaştım.İşte tam da bu nedenle diğer ampütelere destek olmak ve daha fazla özgüven kazanmalarına yardım etmek istiyorum.”


Koşu Kliniklerinden kareler

Heinrich Popow ısınma hareketleri sırasında katılımcılara yardım ediyor.

Herkes için en önemli şey eğlenmek.

Heinrich Popow katılımcılara koşu protezleriyle nasıl koşmaları gerektiğini anlatıyor.