Triton smart ankle - Yakında stoklarımızda

Seçmeyi seven kişiler için

Günlük yaşantınızı ne kadar farklı yaşamak istediğinize siz karar verin

Triton smart ankle ile sizlere farklı yürüyüş hızlarına uyum sağlamanın yanında kendisini eğimli ve farklı yüzeylere ve ayrıca farklı topuk yüksekliklerine adapte eden bir protez bilek eklemi sunuyoruz. Triton smart ankle, tüm Triton ürünlerinde kullanılan ve dinamik hareket sağlayan, sağlamlığı kanıtlanmış karbon yay teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Karbon yay ve mekatronik bilek eklemi kombinasyonu, size vereceği geniş hareket kabiliyeti sayesinde günlük hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı sağlayacaktır.

Açı ve ivme sensörleri

Bu sensörler eklemin açısını ve havadaki ivmesini ölçer ve mikroişlemciye önemli veriler gönderir.

Şarj ünitesi ve operasyon

Protez ayak bir USB bağlantısı ile şarj edilebilir. Manuel eklem ayarı burada bulunan iki düğme ile yapılabilir ve hemen üzerinde ile LED bir durum lambası bulunur.

Bluetooth

Entegre Bluetooth® teknolojisi, cep telefonunuzda kullanabileceğiniz uygulama ile haberleşmek içindir.

Triton protez ayak modülü

3 ayrı karbon yayın bileşimi sayesinde yürüme evreleri arasında yumuşak bir geçiş mümkündür. Ayrık ön ayak kısmı, düzgün olmayan yüzeylerde ve ani yön değişimlerinde güvenlik ve kontrol sağlar.

Güç ve moment sensörü

Eklemin ayarı için gereken veri, Europa adı verilen, protezi etkileyen güçleri ve momentleri ölçen, entegre bir teknoloji ile sağlanmaktadır.

Hidrolik

Hidrolik sistem bilek hareketini kontrol eder. Valfin açılması, eklemin plantar fleksiyonu veya dorsifleksiyonu sağlar (ayağın kaldırılması veya düşürülmesi).

Pil ve elektronik devre

Pil ve elektronik devre, bilek ekleminin içinde muhafaza edilmektedir. Entegre işlemci; tüm ölçüm, kontrol ve eklemin adaptasyon işlemlerini koordine eder.Bir bakışta

Geniş hareket kabiliyeti

Hareket edebilen bilek eklemi sayesinde Triton smart ankle; yokuşlarda ve eğimli yüzeylerde farklı yürüme hızlarında sizi rahat ettirecektir. 34° ye varan hareket kabiliyeti her adımda kendisini, yürüdüğünüz yüzeylere adapte edecektir.

Rahatça oturma ve ayakta durma

Otururken veya ayakta dururken Triton smart ankle yüzeye doğru alçalır. Bu sayede bir yandan doğal bir görünüm oluşurken güdüğünüz de rahatlamış olur.

Topuk yüksekliği adaptasyonu

Çıplak ayak, düz ayakkabı veya topuklu ile - topuk yüksekliği adaptasyonu sayesinde, her durumda dengeli bir şekilde ayakta durur veya yürüyebilirsiniz. Hem de sadece bir düğmeye basarak.

Akıllı telefon uygulaması ile kullanılabilir

Triton smart ankle bir cep telefonu uygulaması ile kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca bir uzaktan kumanda gerektirmez. Bu uygulamada eklemin şarj durumunu görebilmenin yanında, topuk yüksekliği ayarı, ayak sertliği - daha rahat veya daha dinamik yürüme arasında - ayarı yapılabilir. Yine aynı uygulama sayesinde, örneğin pantolonunuzu giyerken eklemin bağlantısını kısa bir süreliğini kesebilirsiniz.