SiOCX TF Soket Sistemi

Bir bakışta

Sokette Hareket Özgürlüğü ve Konfor

Protez kullanıcıları, protezin kontrolü ve proteze uyum sağlamak konusunda iç soket konforunun önemini bilirler. Bağımsız yaşamak ve aktif bir gündelik hayat sürmek isteyenler en yüksek düzeyde hareket özgürlüğünü ve yüksek işlevselliği önemserler.

SiOCX TF –Sistem, yüksek oturma ve taşıma konforunun yanında, geliştirilmiş tutunma ve daha iyi bir zemin algılama sağlar. Çerçeve ve kapalı dış soket ve renkli iç sokete sahiptir. Çerçeve soket tasarımı ayrıca daha iyi bir zemin algılama avantajı katar. Cildinizle dost HTV-Silikon, karbon ve esnek Dyneema-doku gibi yüksek teknolojili malzemeler sayesinde konfor, hijyen ve işlevselliğe katkı sağlar. Konforlu taşımayı, artırılmış soket tutunmasını ve soft soketin yarattığı korumanın günlük hayatınıza katacağı yaşam kalitesini hissedin.

Temizlenmesi kolay

Bir protez kullanıcısı olarak soketin içinde güdüğünüzün terlemesinden şikayet ediyorsunuzdur. Sizin için iyi haberlerimiz var: SiOCX iç soketi terlemeyi gözle görülür şekilde azaltıyor. Malzeme ayrıca çok kolay temizleniyor, alerjiye sebebiyet vermiyor ve cildinizin nefes alıp vermesine izin veriyor.

Otururken hissedelen esneklik

Günlük olarak zamanımızın öenmli bir kısmı oturarak geçer. Ancak bu durum protez kullanıcıları için rahatsızlık verici bir baskı hissetmekle eş anlamlı olabilir. SiOCX TF Pro soketin arka kısmında bulunan esnek bölgeler sayesinde bu rahatsızlık artık sizin için söz konusu olmayacak.

Çok rahat

Güdüğünüzdeki çeşitli bölgeler zaman zaman baskı veya diğer nedenlerle hassas hale gelebilir, bu da bazı problemleri ve hatta acıya kadar varan sonuçları ortaya çıkarabilir. SiOCX TF soketin iç bölgesinde bulunan silikon jel pedler bu bölgelerde rahatlama sağlar. Soketin, bu çok sert olmayan yapısı, giyilmesini kolaylaştırır. Cildinize temas eden jel de size keyifli bir tecrübe yaşatacaktır.

Adhesion and functionality

Nothing is more disturbing than the feeling that your socket is twisting or even coming off while walking. With the inner socket made of medical grade silicone, these fears are eliminated since it provides optimum, reliable adhesion on the residual limb. This in combination with the firmly screwed sockets (inner and outer socket) makes secure and direct prosthesis control possible for you.

Maksimum hareket özgürlüğü:

Sert soket kenarları hareket özgürlüğünüzü kısıtlar. Çok esnemeyen silikon soket kenarları ise hareketlerinize mükemmel şekilde uyum sağlar. Maksimum hareket özgürlüğü ve oturunca hissedeceğiniz rahatlığı yaşayın.

Improved sense of surroundings

Even though your prosthesis socket is between you and your surroundings, this does not have to mean that it isolates your residual limb. You can enjoy an improved sense of your surroundings with the SiOCX frame socket. From touch to the surface characteristics of seats to a child on your lap – you can consciously perceive environmental stimuli.Bir bakışta

Sokette Hareket Özgürlüğü ve Konfor

Esnek ve elastik silikon soket kenarları hareketlerinize mükemmel bir uyum sağlar. Dış soketin tasarımı ile daha da artırılmış olan hareket özgürlüğünün tadını çıkarırsınız.

Güvenilir kavrama

İç soketin yapıldığı kaliteli silikon malzeme, güdüğünüzde optimum ve güvenilir bir kavrama oluşturur. Karbon dış sokete vidalarla bağlanır. Bu da güvenli kontrol ve optimum güç aktarımı sunar.

Konforlu oturuş

SiOCX TF dış soketinin arka kısmında, otururken sizi rahat ettirecek, Dyneema'dan üretilmiş esnek kısımlar bulunmaktadır. Bu bölümler aynı zamanda otururken soketin bükülmesini ve içine hava kaçmasını önler. Aynı şey, oturma pozisyonunuza daha da iyi adapte olan, SiOCX TF Pro için de geçerlidir.

Downloads

Lütfen uygun bir format seçiniz