Alt ekstremite protezleri için silikon kılıf

Daha güçlü adımlar

Bacak amputasyonunun ardından çoğu kişi görünüm kaygısı yaşar ve eski görünümüne yeniden kavuşmak ister. Kişiye özgü tasarlanmış, anatomik görünümlü, eşsiz bir silikon bacak kozmetik kılıfıyla artık bu mümkün! Kısa pantolon giymek, açık ayakkabı giymek artık yeniden hiç çekinmeden mümkün.

Sıcaklık, UV ışınlarına karşı koruma gibi özelliklerinin yanında su ve sabunla temizliği mümkündür.

Natural toenails

The shape and colour of the nails has to appear as natural as possible and should be identical to those on your sound foot. Nails can even be painted if desired.

Authentic leg hair

Many affected individuals want to wear summery clothes or short sports attire without immediately drawing attention to the prosthesis. Leg hair can be integrated into the cover in order to make this possible. This too is then designed using the sound leg as a model.

Living skin colour

Up to 10 colours are used to design the cover in order to replicate your sound leg as exactly as possible.

Detailed skin structures

Individual blood vessel structures and skin pigmentation are important elements for visually replicating the human leg. These are authentically designed according to your wishes, modelled on the sound leg.Bir bakışta

Dertsiz bir günlük yaşam

Anatomik ve gerçek görünümlü bacak protezi kılıfı sayesinde günlük giysilerinizi seçerken rahatça karar verebiliceksiniz.

Doğal görünüm

İşlevselliklerinin yanında kişiye özel silikon kılıflar, doğal görünümü ile de sizi rahat ettirecek. Şekil ve rengi sayesinde ilk bakışta göze çarpmayan silikon kılıflar protezinizi vücudunuzun bir parçasıymış gibi gösterecek.

Bakımı kolay

Dış kılıfı temizleyerek protezinizde oluşabiliecek lekelerden korunabilirsiniz. Su ve ph değeri nötr sabun bu iş için yeterlidir.

Kişiye özel üretim

Her kılıf kişiye özel üretildiği için birbirinden farklıdır.

Bakım talimatları

Ottobock alt ekstremite protezleri için kişiye özel silikon kılıflar üretmektedir. Kullanılan yüksek kalite silikon hammadde, optimum bir uygulama için gerekli olan işlevsellik, estetik ve konforu kullanıcıya sunar. Isı ve ultraviyole direnci silikon malzemelerin iki önemli avantajıdır. Silikon protezlerin bakımı ve temizliği de çok kolaydır. Günlük olarak su ve ph derecesi nötr sabun ile yıkanması yeterlidir. Bakım talimatlarına uyulduğu sürece kalıcı lekeler oluşmaz.

Downloads

Lütfen uygun bir format seçiniz