Aqualine

Protezle Yüzme ve Duş Alma

Haydi Suya!

Islak ortamlardaki günlük işler örneğin günlük duş veya banyo gibi bir çok zorluk teşkil eder: Islak ve kaygan zeminler düşme riskini artırır; yürüme yardımı her zaman ulaşılabilir bir emniyet imkanı sağlamaz ve görünüm mümkün oldukça dikkat çekmeyen cinsten olmalıdır.

Aqualine protez sistemi ıslak alanda kullanıma gereksinimi olanlar için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz entegre edilmiş kilitle yürümede ve ayakta durmada emniyet sağlar. Bunun yanında sayısız protez parçası ve bağlantı bileşenleri Aqua diz ve Aqua ayak ile kişiye özel su geçirmez yürümeyi tamamlamak amacıyla kullanılabilmektedir.

Özel bir kaplama olan Aqualine kaplama, göze batmayan doğal görünümü sağlar.

Aqua diz

Eklemi kilitlemek için kilitleme kolunu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Aqualine kılıf

Kılıf özellikle Aqua diz ve ayakla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca proteze de doğal bir görünüm kazandırır. Temizlenmesi kolaydır. Kendi başınıza giyip çıkartabilirsiniz.

Aşınmaya karşı korumalı adaptör

Aqua diz ve Aqua ayak gibi, ortopedi teknisyeninizin yüksek kalite, suya dayanıklı protez sisteminizi üretebileceği çeşitli protez bileşenleri ve bağlantı parçaları bulunmaktadır.

Ayrık baş parmak

Aqua ayakta bulunan ayrık baş parmak, parmak arası terlik ve bunun gibi ayakkabıları giyebilmenize izin verir.

Kaymaya karşı korumalı taban

Aqua ayağın özel tasarımı ve üretildiği malzeme ıslak yüzeylerde kaymaya karşı koruma sağlar.Bir bakışta

Kaymaz Taban

Islak zeminde kaymamak için amputeler, ampute olmamış kişilerle denk bir tempoda hareket etmelidirler. Aqua-ayakların tabanı kaymaya dayanıklı bir biçime sahiptir. Özel madde bileşimi ve şekli çok iyi bir tutuş sağlar.

Emin adımlar

Emniyetiniz birinci önceliğe sahiptir. Daha emin bir duruş için ıslak zeminde durmayı daha emniyetli kılan bir mekanizmaya sahiptir. Aqua diz ile entegre olabilen bir kilit sayesinde suyun içinde ve su kenarında basit ve kolay kilitlenebilir.

Daha doğal görünüm

Kozmetik banyo kılıfı proteze bir şekil verir. Görsellik beklentisine gözle görülür bir şekilde cevap verir. Aqualine Kılıf çok doğal görünür. Farklı boyutlarda mevcuttur. Kılıf için farklı kaplama renkleri mevcuttur. Su geçirmezdir ve görünümü hoştur.

Suyu tahliye edebilir

Proteziniz suyu tahliye edebilecek küçük bir deliğe sahiptir.

Kolay Temizlik

Proteziniz kolayca yıkanabilir.Tüm protez parçalarınız su geçirmez ve paslanmaya dayanıklıdır. Klor, tuz ve sabunla yıkanması durumunda zarar görmez.

Hakkınız

SGK ödemesi var mı?

Sandalet giyme

Aqua-ayak açık parmak arasıne sahiptir. Kuru zeminde ve havuzda rahatlıkla parmak arası terlik ya da sandalet giyebilirsiniz.

Teknik bilgi

Aqua diz

Suya dayanıklı, monosentrik Aqua diz hafif ve pratiktir. Minyatür hidrolik sayesinde salınım fazı teknisyeniniz tarafından kişisel gereksinimlerinize uygun olarak ayarlanabilir. Kilitleme mekanizması sayesinde entegre kilit sistemi ile eklemi kolayca kilitleyip açabilirsiniz. Böylelikle yürürken veya ayakta dururken gerekli olan ek güvenlik sisteminden yararlanabilirsiniz.

Aqua ayak

Malzemelerin özel şekli ve yapıldığı madde ıslak ve kaygan yüzeylerde kaymayı önler.

Aqualine sisteminin bileşenlerine birbirine bağlayan çürümeye karşı dayanıklı çeşitli adaptörler ve sokette kullanılan - PushValve valfi ve liner uygulaması gibi - malzemeler mevcuttur.

SSS


Benzer ürünler