Lower limb prosthetics system overview

An amputation is a major change for you and your family. We want to be your trusted companion along the way. Our goal is to show you that losing part of your mobility is not the end. Modern prostheses restore mobility and freedom of movement. You will see that you can continue to master your life – day-to-day, in recreational activities and at work – with a good fitting.


AeroLink Sitemi

Yenilikçi AeroLink sistem eklem altı amputasyonlarda ihtiyaca yönelik bir vakum sistemidir. Diz ekleminde hareketi engellemeyen bir diz tutuşuna sahiptir.

daha fazla

Aqualine Protez sistemi

Aqualine protez sistemi ıslak alanda kullanıma gereksinimi olanlar için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz entegre edilmiş kilitle yürümede ve ayakta durmada emniyet sağlar.

daha fazla

C-Leg diz eklemi

C-Leg diz eklemi 15 seneden beri protez sistemlerinde bir standart haline gelmiştir.

daha fazla

Custom CarbonProtector

Reliable protection against scratches and impacts for your Genium knee joint. The custom Carbon Protector combines lightweight, extremely sturdy carbon with a sporty design and individual volume.

daha fazla

Genium

Bacak protezi kullanıcılarının en çok istediği şey; bir sonraki adımlarını düşünmeden atabilmektir. Doğal ve sezgisel olarak yürüyebilmek. Aktif bir hayat yaşabilmek. İşte tam bu amacın gerçekleştirilmesi için Genium'u ürettik.

daha fazla

Genium X3 - biyonik protez sistemi

The Genium X3 – teknoloji, işlevsellik ve sezginin bileşimi

daha fazla

Harmony mekanik pompalı aktif vakumlu dizaltı protez sistemi

Aktif hacim yönetimi ile, Harmony protezinizin bacağınıza sağlam bir şekilde takılı olacağını garantiler

daha fazla

Kalça eklemi Helix3D

Helix 3D kalça eklem sistemi ile Ottobock; kalça eklem amputasyonu sonrası hareketlere bir standart kazandırdı.

daha fazla

Diz eklemi 3R60

Orta derece aktivite düzeyine sahip kullanıcılar için protez sistemi. Hemipelvektomi ve diz dezartikulasyon amputeler için uygundur.

daha fazla

Koşu protezi sistemi TF

3S80 spor koşu protezi ile profesyonel atletler için kullanılan yüksek teknoloji artık amatör veya hobi olarak da koşu sporu ile ilgilenen amputeler için de kullanılabilmektedir.

daha fazla

Alt esktremite protezleri için silkon kılıf

Bacak amputasyonunun ardından çoğu kişi görünüm kaygısı yaşar ve eski görünümüne yeniden kavuşmak ister. Kişiye özgü tasarlanmış, anatomik görünümlü, eşsiz bir silikon bacak kozmetik kılıfıyla artık bu mümkün!

daha fazla

Silikon kısmi ayak protezi

Doğal görünümünün yanında, silikon ayak protezi; ayak amputasyonu olan kişilerin çıplak ayak veya ayakkabı ile kısıtlama olmadan günlük yaşantılarını sürdürmelerini sağlar.

daha fazla

SiOCX TF Soket Sistemi

SiOCX TF Soket Sistemi ile güdüğünüzde konfor ve protez kontrolü hissedin. Maksimum rahatlık, hijyen ve işlevsellik.

daha fazla

Dinamik Vakum Sistemi

Dinamik Vakum Sistemi yeni jenerasyon vakum sistemlerini temsil etmektedir. Protezinizin güvenli bir şekilde yerinden oynamamasını sağlar. Vakum ayrıca yürüme hızınıza göre kendisini adapte eder.

daha fazla

Triton ürün ailesi

Triton ürün ailesindeki protez ayaklar aktif kullanıcılar için uygundur. Dinamik tepki ve esneklik, kullanıcının mobilitesini - günlük işlerinde ve sporda - yüksek seviyede olumlu bir şekilde destekler.

daha fazla