Hasta hikayeleri

Medikal cihazlarımızı kullanarak hastalarımız neler başarıyor? Günlük aktivitelerini nasıl tekrar yapabiliyorlar?

Ortezlerimizi ve destek ürünlerimizi kullanan kişilerden kendi anlatımları ile öğrenin.


Hannelore's Aqualine story

The fact that Hannelore has been living with the effects of polio since her first year of life has never prevented her from swimming. With the Aqualine orthosis system, she moves about safely and freely at the swimming pool and in the non-swimmers' pool.

daha fazla

Christin'in C-Brace® hikayesi

Christin hareketli olmayı seviyor. 4 yıldır tekerlekli sandalyeye bağlı yaşantısından sonra C-Brace® ortotronik mobilite sistemi ile artık tekrar yürüyebiliyor.

daha fazla

Peter'ın E-MAG Active hikayesi

Eşi ile birlikte uzun yürüyüşler, alışveriş ve seyahatler, Peter E-MAG Active diz eklemi sistemi kullanmaya başladıktan sonra artık onun için bir problem değil.

daha fazla

Axel'in Free Walk hikayesi

Axel 39 yaşında omurga incinmesi geçirdi. Teknik editör, aile babası, hırslı golfçü: "Evet bir anlamda savaşçı olduğum doğrudur.

daha fazla

Anna'nın Genu Arexa hikayesi

Kayak kazasından sonra Anna en kısa zamanda yürümeye başlamak istiyordu. Genu Arexa diz ortezini kullanarak günlük yaşantısına kısa sürede geri döndü.

daha fazla

Jana'nın Malleo TriStep hikayesi

Jana, bir voleybol maçı sırasında çapraz bağ rüptürü rahatsızlığı geçirdi. Aslında çok iyi bir sporcu. Malleo TriStep ayak bileği ortezi ihtiyacı olan stabiliteyi ve sahalara dönmesini sağladı.

daha fazla

Judith'in Patella Pro hikayesi

Judith başarılı bir atletti, müsabakalarda yer almayı ve antreman yapmayı çok seviyordu. Ön diz ağrısı teşhisi bu hobisini kesintiye uğrattı. Ama Patella Pro ortezi sayesinde yine doğada dilediğince paten yapmaya başladı.

daha fazla

Jürgen'in WalkOn hikayesi

Dorsifleksor zayıflığı olmasına rağmen Jürgen her zaman aktif yaşamın içinde. Hem iş yaşamında hem de özel yaşantısında. WalkOn dorsifleksyion yardımcı ortezi ile engebeli yollarda bile rahatlıkla yürüyebiliyor.

daha fazla