Dizde osteoartrit tanısı ve sonrası

Osteoartrit ağrısı günlük hayatınızı kalıcı olarak kısıtladığında

Dizde osteoartirit, yada bilinen adıyla diz kireçlenmesi, bütün eklem hastalıkları arasında en yaygın görülenidir. Eklem ağrılarının nedenlerinden bazıları bir kaza yada spor yaralanması sonucu kasların aşırı zorlanması, aşınma ve eklem dizilim bozukluğu olduğundan, gençler de eklem ağrısından sıklıkla etkilenir. Pek çok insan için, yaşadıkları ağrıdan kurtulmanın tek yolu düzenli olarak ağrı kesici kullanmaktır. Size ağrıyı hissettiğiniz bölgeye uygulanan alternatif tedavi yöntemlerini tanıtmamıza izin verin. Aldığınız ağrı kesici miktarını nasıl yarı yarıya düşürebileceğinizi öğrenin. Sağlıklı beslenme ve egzersiz programıyla hayat kalitenizi arttırmanız için gerekli temeli kurarken size yardımcı olalım.


Daha az ağrı. Daha aktif yaşam.

Dizinizdeki osteoartrit ağrısı günlük hayatınızı etkilediğinde ne yapacağınızı bilmek zor olabilir: Bu başlıktan osteoartritle ilgili bilgi alabilir ve potansiyel tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

daha fazla

Agilium'la yeniden aktif

Agilium ailesinden memnun kalan üç hasta, osteoartrite rağmen nasıl aktif ve mutluluk verici bir hayat yaşadıklarını paylaşıyor.

daha fazla

Osteoartrite rağmen nasıl aktif olurum?

Osteoartritin ilerlemesini aktif bir yaşam tarzı ve sağlıklı beslenmeyle önleyebilirsiniz. Dış mekan egzersizleri ve nikotin ve alkol tüketiminden kaçınmak mükemmel bir başlangıç olabilir.

daha fazla

Osteoartrit için mobilite yardımcıları

Agilium ailesindeki ürünler sayesinde pek çok memnun hasta tekrar günlük aktivitelerine devam edebiliyor. Ortezlerin nasıl etki gösterdiği hakkında daha fazlasını öğrenin.

daha fazla

#DahaAzAğrıDahaAktifYaşam

Kullanıcıların diz osteoartritin potansiyel tedavi yöntemleri hakkındaki fikirlerini öğrenin.

fazlası