Agilium'la yeniden aktif

Osteoartritin neden olduğu diz ağrısıyla başa çıkmanın kolay yolu

Ortezler ağrı kesicilere iyi bir alternatiftir ve diz operasyonlarını geciktirebilir. Agilium ailesinin nasıl yaşam kalitenizi arttırmakla kalmayıp, operasyonları da geciktirebildiğini gösteren üç gerçek hasta hikayesine göz atalım.

Eski kayak yarışçısı Christian Neureuther, Karin ve Dirk'ün birbirlerinden oldukça farklı ama aktif hayatlarında Agilium ailesinden ağrı-azaltan ve konforlu ortezler sayesinde yaşadıkları değişiklikleri öğrenin.


Operasyonsuz modern osteoartrit tedavisi

Christian Neureuther, olası bir ameliyat geçirmeden önce mümkün olan bütün tedavi opsiyonlarını denemek istiyordu, ve kendisi için mükemmel tedavi metodunu Agilium Freestep orteziyle buldu. Ameliyat bekleyebilir.

Ağrıyı hafifletme

Kendisi de eğitimli bir ortez protez teknikeri olan Karin Agilium Freestep'in etkinliğine hayran kaldı. Merdiven çıkarken ortezin yarattığı farkı bize göstermekten mutlu olan Karin, ortezle yürüyüş paterninin neredeyse normale dönmesinden de gurur duyuyor.

Dirk'ün olmazsa olmazı günlük kullanım için uygunluk!

Fiziksel güç gerektiren işlerde çalışan ve diz ağrısı çeken herkes, kendilerine mümkün olduğunca fazla hareket özgürlüğü ve esneklik sağlayan bir ortopedik desteğe ihtiyaç duyar. Kendi işinin sahibi olan Dirk, şu sıralar bir su değirmenini onarmakla meşgul ve ağrılarını dindiren ortezi sonunda buldu: Agilium Reactive.


Tüm osteoartrit hastaları için uygun ürünler

Agilium ailesindeki ürünler sayesinde pek çok memnun hasta tekrar günlük aktivitelerine devam edebiliyor. Ortezlerin nasıl etki gösterdiği hakkında daha fazlasını öğrenin.

daha fazla

Dizde osteoartrit tanısı ve sonrası

Dizinizdeki osteoartrit ağrısı günlük hayatınızı etkilediğinde ne yapacağınızı bilmek zor olabilir: Bu başlıktan osteoartritle ilgili bilgi alabilir ve potansiyel tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

daha fazla