Diz/bacak


Patella Pro

Patella Pro, patellayı dinamik bir şekilde yeniden pozisyonlandıran bir ortezdir. Tüm ekstansiyon ve fleksiyon safhalarında patellayı doğru pozisyondan tutar.

daha fazla

C-Brace® orthotronic mobility system

C-Brace® ile Ottobock, ortezler hakkındaki düşünceleri değiştiriyor. Dünyadaki ilk mekatronik SSCO® sistemli eşsiz sensör teknolojisi ile hem duruş hem de salınım fazlarını kontrol ediyor.

daha fazla

Genu Arexa

Bağ doku yaralanmalarından sonra, Genu Arexa diz ortezi iyileşme süresince dizi stabilize eder ve istenmeyen hareketlerden korur.

daha fazla

Aqualine orthosis system

Aqualine ortez sistemi ile, Ottobock dünyanın ile su geçirmez ve özellikle ıslak yerlerde kullanım için olan ortez sistemini üretti.

daha fazla

Xeleton

Bağ doku yaralanmalarından sonra, dayanıklı sabit iskeletli diz ortezi, dizinizi sabitleyerek tehlikeli hareketleri yapmasını önleyerek iyileşme sürecine katkıda bulunur.

daha fazla

E-MAG Active orthosis system

E-MAG Active - bacak felcinde kullanılan elektronik kontrollü diz eklemi sistemi

daha fazla

Genu Neurexa

İnme sonrası Genu Neurexa iyi bir destek sunar. Dizi sabitleyerek diz eklemini fazla ekstansiyondan korur. Dizi bükmede problem yaşanmaz.

daha fazla

Free Walk

Bacak felci veya parezisinde, FreeWalk sayesinde güvenlik ve stabilitenin yanında doğal bir yürüyüş de sağlanır.

daha fazla

Genu Direxa and Genu Direxa open

Diz şikayetlerinin yanı sıra, hafif ve orta istikrarsızlık (ligament gevşekliği) durumlarında, ortezler dizi stabilize etmeye yardımcı olur.

daha fazla

Genu Direxa Stable and Genu Direxa Stable open

İnstabilite hissiyatı veren ve dizin sabitlenmesinin gerektiği diz problemlerinde Genu Direxa Stable ve Genu Direxa Stable açık dizortezleri kullanılır.

daha fazla

Genu Sensa

Ağrı, şişme veya iltihaplanma durmunlarında Genu Sensa dizi stabile eder ve rahatlatır, işlevini kısıtlamadan ağrının azaltılmasına yardımcı olur.

daha fazla

Genu Arthro

Diz osteoartriti şikayetlerinde Genu Arthro ağrıyı azaltır ve diz ekleminin etkilenen bölgelerindeki baskıyı hafifletir.

daha fazla

Unilateral joint system

Bacak kaslarındaki parezi veya paralezi durumlarında ünilateral eklem sistemi entegre bir uygulama çözümü sağlar.

daha fazla

CarbonIQ joint system

CarbonIQ eklem sistemleri kısmi veya tüm bacağı felç olmuş kişiler için uygundur. Hafif, dayanıklı ve su geçirmezdirler.

daha fazla