Active in daily life

Every user of a wheelchair for active use has their own passions, dreams and needs. And Ottobock has the right wheelchair for active use for everyone. People with a varied everyday life like to use the versatile Motus. We developed the robust Ventus for those who expect a lot from their wheelchair. Individualists choose the Voyager Evo made of high-tech materials. Discerning riders have an Invader made to measure for themselves. Those who want a bit more zip in their life get their money's worth with a model from the Avantgarde series.
Each model is comfortable and safe with a modern design. For more activity, freedom and quality of life.


filtrele

Avantgarde CLT

Avantgarde serisini öne çıkaran modüler ve tamamen ayarlanabilir özelliklerinin yanında tecrübeli kullanıcılar arka tekerlekleri sabit olan versiyonunu da alabiliyorlar.

daha fazla

Avantgarde CS

Avantgarde CS kullanıcılara bir çok farklı seçenek sunan aktif sandalyedir. Kapalı ön kasasında farklı şasi açılarında ayak panelleri bulunmaktadır.

daha fazla

Avantgarde CV

Değişken ve esnek, Avantgarde CV modeli size maksimum ayarlama seçenekleri sunar. Bu geniş seçenek yelpazesi sizin - yüksek beklentileriniz için bile - optimum konfigürasyona izin verir.

daha fazla

Motus

Motus, tercihlerinize göre kişiselleştirilebilen adaptif bir tekerlekli sandalyedir. Ayak panelleri, yüksekliği ayarlanabilir sırtı ile kolay ve çabukça sizin için daha konforlu hale getirilebilir.

daha fazla

Ventus

Dayanıklı, sağlam ve kişiye özel: Voyager sade tasarımlı rijit kasa ve kullanışlı bir aktif tekerlekli sandalyedir.

daha fazla

Voyager Evo

The Voyager Evo: sizin gibi eşsiz. Voyager Evo'nuzu size özel yapmak için kullanılacak malzemeyi, renklerini ve ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uyacak özelliklerini seçin.

daha fazla