Veri gizliliği politikamız

Sitemizi ziyaret ettiğinizde toplanan bilgileriniz bizim için önemlidir. Verileriniz yürürlükteki yasalara göre korunmaktadır.

Sitemizde isteğiniz dahilinde bıraktığınız kişisel verileriniz (eposta adresiniz, isminiz ve iletişim bilgileriniz gibi) 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Web sitemiz Google şirketinin analiz aracı (http://www.google.com/intl/tr_tr/analytics/) ile sizden topladığı bilgileri (ip adresiniz, internet servis hizmeti aldığınız şirket, kullandığınız tarayıcı ve işletim sisteminiz bunun yanında web sitemizde görüntülediğiniz sayfalar, sitemize hangi arama sözcükleri ile veya hangi sitelerden yönlendirildiğiniz gibi) çeşitli çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinde ve sitemizin iyileştirilmesi için kullanabilir. Bu bilgiler tamamen anonim olarak saklanmakta yani sizinle bir ilişki kurulmamaktadır.

Sitemizde bulunan ve başka sitelere giden linklerden sorumlu tutulamayız. Verilerinizin 3. şahıslara verilmemesi için her türlü önlemi almamıza rağmen bunu tam anlamıyla garantileyemeyebiliriz.