Kullanıcılarımıza Prof Hans Georg Näder'den Açık Mektup

Sayın Ottobock kullanıcıları;

Geçen haftanın sonunda, Dünya Sağlık Örgütü yeni korona virüsün (Covid-19) pandemik olduğunu ilan etti. Şu anda, Avrupa virüsün merkezi olarak görülmekte, ancak diğer tüm kıtalarda da vakalar artmakta. Korona krizi yeni bir boyuta ulaşmakta.

Durum son derece hızlı bir şekilde gelişiyor ve her yeni gelişmeyle birlikte her gün yeni sorunlara yol açıyor; sadece politika ve şirket olarak bizler için değil, toplumlarımız ve her birimiz için de bireysel olarak eşi görülmemiş zorluklarla karşı karşıyayız.

Bir sağlık şirketi olarak kullanıcılarımıza ve hastalarımıza karşı özel bir sorumluluğumuz var. İşimize mümkün olan en iyi şekilde devam edebilmemizi sağlamak için, çalışanlarımızın büyük bir kısmı bir süre için uzaktan çalışacaktır. Bu nedenle seminerler, eğitim kursları ve toplantılar düzenlemek için dijital çözümler kullanacağız.

Öncelikli hedeflerimiz, insanları güvende tutmak ve dayanışma içinde bu durumun üstesinden gelebilmek için kullanıcılarımıza tedarik ve destek verme kapasitemizi sürdürmektir.

Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen bu durum kritik öneme sahiptir.

Hiç kimse durumun nasıl ilerleyeceğini öngöremez. Bu nedenle, işimizin tamamen durmaması önemli ve gereklidir. Aynı zamanda, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki siyasi ve idari kararlara esneklikle uyum sağlayabilmeliyiz.

Tüm Ottobock çalışanları ve yönetimi, bu zor zaman boyunca durumu verimli bir şekilde yönetmeyi son derece ciddiye alırlar. Bu, süreci aştıktan sonra en kısa sürede normal işleyişimize dönmeyi de içerir.

Herhangi bir sorunuz veya desteğe ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: info@ottobock.com.tr

Size destek ve yardımcı olmaya hazırız.

Eğer birlik olursak, birlikte daha güçlü oluruz.

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılar

Prof Hans Georg Näder, Yönetim Kurulu Başkanı

Philipp Schulte-Noelle, CEO

Oliver Jakobi, CSO